Servis

SERVIS VOZŮ IVECO

Autorizovaný IVECO servis zajišťuje vlastními silami a zdroji veškerý záruční i pozáruční servis užitkových vozidel IVECO typu N1, N2, N3. Díky dlouholetým zkušenostem, nejmodernějšímu vybavení a vyškolenému personálu jsme schopni provést veškeré opravy včetně dodávky potřebných náhradních dílů  a zajistit tak kompletní servis Vašeho užitkového i nákladního vozu IVECO.

Servisní zázemí zahrnuje: aktivní příjem pro kompletní kontrolu vozidla před opravou, 5 montážní jam, 6 pevných stání, specializované pracoviště pro opravy motorů, převodovek, diferenciálů, celkový servis podvozků a náprav vozidel.

Náš servis nabízí tyto hlavní činnosti:

 • Diagnostické a elektrikářské práce
 • Mechanické, karosářské a lakýrnické práce
 • Smluvní partner pojišťoven
 • Likvidace pojistných událostí, jsme smluvním partnerem pojišťoven
 • Válcová zkušebna brzd MAHA
 • Plnění klimatizací
 • Zajištění STK
 • Ověřování tachografů značky VDO, SIEMENS
 • Pneuservis – kompletní služba včetně uskladnění pneumatik
 • Laserová geometrie JOSAM – s protokolem sbíhavosti vozidel – laserové měření souososti, sbíhavosti a kompletní proměření rámu
 • Vlastní lakovna v areálu – nejnovější stříkací box Wolf, tři přípravná místa s odsáváním, sušení přípravných prací /základové plniče,../krátkovlnnými infrazářiči IRT. Materiály používané na opravy a lakování firmy Glasurit i na užitková vozidla používáme M1 materiály
 • Vlastní klempírna – rovnací a měřící stolice /laserové měření /CAR-O-LINER
 • Myčka na všechny typy vozidel
 • Seřízení světel
 • Zapůjčení náhradních vozidel

NON STOP služby:

 • Servisní vůz – pojízdná dílna
 • Odtahový vyprošťovací vůz – pro všechny typy vozidel

AKTIVNÍ PŘÍJEM VOZŮ

Přípravu vozidla na cesty zajistíme na přijímací hale, kde společně s Vámi vozidlo prohlédneme, provedeme rychlou a odbornou diagnostiku. Více zde…

LAKOVNA

Disponujeme vlastní lakovnou s lakovací kabinou nově vyvinuté generace WOLF, která je současně lakovacím a sušícím zařízením.

SKLAD NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Originální díly z autorizované distribuční sítě procházejí velmi přísnou jakostní kontrolou, což zajišťuje jejich velmi vysokou kvalitu a spolehlivost. Více zde…

MYČKA

Zajišťujeme mytí osobních a nákladních vozidel i nákladních souprav. Používáme moderní myčku Christ s možností dávkování aktivní pěny.

KLEMPÍRNA

Pro opravy vozidel po dopravních nehodách jsme vybaveni rovnací stolicí CAR-O-LINER s flexibilním upínacím systémem, který umožňuje rovnat všechny značky Více zde…

OVĚŘOVÁNÍ TACHOGRAFŮ

Ověřujeme tyto značky tachografů (Analogové, Digitální DTCO 3.0 a DTCO 4.0): VDO, Siemens, Continental. Více zde…

Aktivní příjem vozů

Přípravu vozidla na cesty zajistíme na přijímací hale, kde společně s Vámi vozidlo prohlédneme, provedeme rychlou a odbornou diagnostiku elektronických nebo mechanických komponentů. Provedeme testy motoru, kontroly systému vstřikování, profesionální kontrolu a zkoušku brzd na válcovém zařízení MAHA, kontrolu vůlí náprav a také seřídíme světlomety. Na základě zjištěné diagnózy stavu vozidla Vám vystavíme zakázkový list na provedení potřebných oprav.

Sklad náhradních dílů

Kvalita originálních náhradních dílů IVECO je garantována přímo importérem IVECO a podléhá tak nejpřísnějším standardům. Originální díly z autorizované distribuční sítě procházejí velmi přísnou jakostní kontrolou, což zajišťuje jejich velmi vysokou kvalitu a spolehlivost. Díky používání originálních náhradních dílů IVECO, máte zajištěnou provozní spolehlivost Vašeho vozu.

Klempírna

Pro opravy vozidel po dopravních nehodách jsme vybaveni rovnací stolicí CAR-O-LINER s flexibilním upínacím systémem, který umožňuje rovnat všechny značky a modely osobních a dodávkových vozidel.

Lakovna

Disponujeme vlastní lakovnou s lakovací kabinou nově vyvinuté generace WOLF, která je současně lakovacím a sušícím zařízením. Nabízíme nejmodernější technologii, nové pracovní postupy a zároveň léty ověřenou kvalitu.

Myčka

Zajišťujeme mytí osobních a nákladních vozidel i nákladních souprav. Používáme moderní myčku Christ s možností dávkování aktivní pěny.

Ověřování tachografů

Ověřujeme tyto značky tachografů (Analogové, Digitální DTCO 3.0 a DTCO 4.0): VDO, Siemens, Continental.

Co s sebou k ověření tachografů?
· velký a malý TP
· starý protokol o ověření tachografu
· kompletní adresu majitele
· důvod ověření, příp. závady
· vozidlo bez nákladu

V případě zájmu nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

Leona Mylerová
Asistentka servisu
tel: +420 495 709 115
e-mail: mylerova@stratosauto.cz

Lukáš Klusoň
Přijímací technik
tel.: +420 495 709 115
e-mail: kluson@stratosauto.cz

Petr PRAŽÁK
Přijímací technik
tel: +420 495 709 115
e-mail: prazak@stratosauto.cz

Radek Jelínek
Přijímací technik
tel: +420 495 709 115
e-mail: jelinek@stratosauto.cz

Adam VALTER
Přijímací technik
tel: +420 495 709 115
e-mail: valter@stratosauto.cz

 

Milan ČERNÝ
Prodejce náhradních dílů
tel: +420 495 709 125
e-mail: cerny@stratosauto.cz