IVECO Eurocargo

Nové EUROCARGO

Vozidlo městem oblíbené a obchodní partner pro každého

Udržitelný, efektivní, manévrovatelný a všestranný: Eurocargo je dokonalým nákladním vozidlem pro městský provoz. Od dodávek do měst až po odvoz odpadu, čištění silnic, silničních služeb a kontejnerových aplikací. Díky menší šířce kabiny (2,1 metru), velkému úhlu řízení (52 stupňů) a nejmenšímu průměru otáčení v této kategorii (těsně pod 11 metrů pro verze s rozvorem 2790 mm) je ideálním partnerem pro vaše podnikání.

​​3 FAKTA O NOVÉM EUROCARGO
 • o 8 % nižší spotřeba​ v městském provozu
 • od 160 do 320 hp
 • Délka od 4265 do 10175 mm
Nové Eurocargo

EUROCARGO 4X4

Nové Eurocargo 4×4 je vybaveno hnacími nápravami s dvojitou redukcí. Dvourychlostní rozdělovací převodovka rozděluje točivý moment na přední a zadní nápravu prostřednictvím mezinápravového diferenciálu. Všechny tři diferenciály mají (sériově) uzávěrky ovládané řidičem, a zaručující trakci za podmínek s nízkou přilnavostí k povrchu. Elektro-pneumatický systém automaticky vypíná uzávěrky, když vozidlo překročí kritickou rychlost.
Dodává se s parabolickým nebo semieliptickým odpružením s listovými pružinami a ve verzi s jednoduchými nebo dvojitými koly.

 • Motory tector 7 jsou k dispozici ve výkonových variantách 220, 250 až 280 hp v kombinaci se 6stupňovými manuálními převodovkami. pomocný pohon (pto) lze integrovat do převodovky.
 • Verze také s automatickou převodovkou.
 • Velký úhel natočení předních kol (40 až 48 stupňů, podle použitých pneumatik) umožňuje vysokou manévrovatelnost.
 • Kromě verze 4×2 se nové eurocargo dodává také ve verzi s trvalým pohonem všech čtyř kol, s celkovou hmotností 11,5 a 15 t a s rozvory 3 240 až 4 150 mm.

UDRŽITELNOST, ŘEŠENÍ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

CNG je nejšetrnější palivo pro životní prostředí. Emise motoru CNG od společnosti IVECO obsahují sníženoé NOx, nulové olovnaté sloučeniny a o 95% méně částic ve srovnání s naftou. Vlastnosti a nosnost vozidla jsou totožné s dieselovým motorem.

Eurocargo Natural Power je jako doma ve velkých městech – její nízké emise znamenají, že je možné jezdit do zón s omezenou dopravou a jeho tichá obsluha je ideální pro noční práci (PIEK Certified).

Máte zájem o konkrétní nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

  Jméno*

  Příjmení*

  E-mail*

  Telefon

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.