IVECO Daily do 3,5t

Iveco DAILY

Podvozky dodávek a užitkových vozů IVECO jsou k dispozici v provedení s jedno-montáží i dvoumontáží, a to v těchto hmotnostních kategoriích:

  • 3,5 t
  • 5,2 t (lze dodat jako 3,5 t)

Nosnost podvozku může být v závislosti na celkové hmotnosti až 4.750 kg u modelu 7,2 t ! Užitkové vozidlo IVECO Daily 7,2 t se svou pořizovací cenou a provozními náklady významně zastiňuje vozidla střední řady.

Nejvíce poptávanou a také prodávanou řadou dodávek Iveco je právě 5,2 t ponížená na 3,5 t, kdy zákazník ví, že může své vozidlo krátkodobě přetížit a současně má vozidlo, které může používat s řidičským oprávněním kategorie B, bez omezovače rychlosti, bez tachografu nebo mýtného.

Dalším velice zajímavým segmentem v řadě dodávek Iveco Daily jsou vozidla na CNG, tedy stlačený zemní plyn, jak v provedení podvozek, tak i dodávka. Tyto dodávky a užitkové vozy IVECO se v praxi osvědčili a naší dlouholetí zákazníci vykazují s vozidly na CNG úsporu nákladů až 40 % oproti klasickému naftovému provedení.

Neméně zajímavým faktorem užitkových vozidel Daily je nová osmistupňová převodovka Hi-Matic, která je jediná ve své třídě!

Dle zkušeností řadí Hi-Matic rychlostní stupně rychleji a přesněji než zkušený řidič a zařazení vyššího rychlostního stupně jí trvá necelých 200 milisekund. Náklady na údržbu a provoz dodávek a užitkových vozidel IVECO s touto novou převodovkou mají být až o 10 % nižší než u vozidel s manuálními převodovkami.

Dodávky IVECO (furgony) nabízíme od nejmenších 7,3 m3 až po největší 19,6 m3. Naše dodávky jsou unikátní rámovou konstrukcí, kdy karoserie není samonosná, ale je usazená na rámu vozidla.

IVECO Daily

Jakými parametry dodávky IVECO převyšují veškerá konkurenční vozidla?

  • maximální objemy ložných ploch i na jedno-montážích do 3,5t (17,2m3)
  • možná přetížitelnost vozidel
  • pevnost a stabilita (i při nerovnoměrném zatížení nákladem)
  • bezpečnost – vozidlo je robustní a odolné
  • možnost využití střechy vozidla
  • vyšší zůstatková cena vozidel při následném prodeji
  • vyšší kvalita produktu

Největší reklamou je pro nás silnice sama. Důkazem je přes 2,6 milionu prodaných dodávek a užitkových vozů IVECO ve více než 110 zemích. Vyšší pořizovací cena (vzhledem ke kvalitě) je kompenzována dlouhým garančním intervalem, dvouletou plnou zárukou, možností prodloužených záruk a servisních smluv.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.