Nové IVECO S-WAY

Nové IVECO S-WAY.

1. 12. 2015
Posted by: michal

Vydejte se svou vlastní cestou již od 979 EUR měsíčně*.

Díky zbrusu nové kabině, vynikající spotřebě paliva a pokročilé technologii a konektivity je nákladní vozidlo IVECO S-WAY kompletním dopravním řešením navrženým tak, aby řidičům poskytovalo vynikající pobyt na palubě a majitelům nejlepší řešení jejich konkurenceschopnosti a celkových nákladů na vlastnictví. Je navržen pro každého řidiče: nová kabina, navržená podle jejich potřeb, je prostorná, bohatá na funkce a pokročilé technologie. Je to opravdu váš domov mimo domov.

VÍME, ŽE VAŠE PRÁCE JE TĚŽKÁ, ALE S NÁMI MŮŽETE ZAČÍT ZLEHKA JEN ZA 979 EUR MĚSÍČNĚ!*

Všechno na svém místě

Prostorná nová kabina nabízí veškerá úložiště, které potřebujete, s dobře uspořádanými prostornými přihrádkami. Tvarovaná horní police má objem 250 litrů.

IVECO S-WAY je 100% připravený nákladní automobil, který otevírá novou éru správy vozového parku a životu za volantem.

Jeho pokročilá konektivita zajišťuje, že řidiči jsou vždy v kontaktu s jejich správcem vozového parku, odborníky z podpory IVECO a sítí dealerů IVECO, takže nikdy nejsou sami na cestách.

Tento model máme právě teď k vidění na našem showroomu. Neváhejte a zastavte se u nás na prohlídku nebo zkušební jízdu. Naši prodejci jsou vám k dispozici.

*Jedná se o vzorovou kalkulaci finančního leasingu s délkou financování 60 měsíců, akontací 10 % a poslední navýšenou splátkou 15 %. Nabídka je pro plátce DPH, uvedená splátka je bez DPH. Platí pro vozidla objednaná do 30. 6. 2020 nebo do odvolání, vč. schválení žádosti o financování prostřednictvím společnosti UniCredit Leasing, a.s. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.Uvedená částka je pouze finanční část splátky. Ke smlouvě o financování nabízíme také 2XL servisní kontrakt, který je exkluzivně po celý první rok financování za 0 EUR a v dalších 4 letech za 291 EUR měsíčně.