Máme otevřeno, ale… Aktuální informace.

29. 10. 2020
Posted by: Iva Meidlová

Vzhledem k aktuální situaci týkající se šíření koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 v České republice musíme přijmout také určitá opatření. Tudíž bychom Vás chtěli poprosit, abyste při vstupu do našich showroomů využili připravené dezinfekce dodržovali bezpečný rozestup 2m od ostatních osob.

PRODEJ VOZIDEL.

V těchto dnech byla naše firma nucena se opět přizpůsobit aktuální situaci. Naši prodejci se proto opět vrhli na bezkontaktní prodej našich skladových i nových vozů, kteří spoustu z vás na jaře již využilo. A proto tedy víme, že omezení kontaktu mezi zákazníkem a prodejcem není pro nás ani pro vás žádnou překážkou. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky naše prodejce, kteří Vám budou rádi k dispozici.

SERVIS VOZŮ IVECO a PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ.

Servis vozidel a prodej náhradních dílů na všech našich showroomech FUNGUJE I NADÁLE BEZ OMEZENÍ. Naši servisní technici i mechanici jsou připraveni Vám s čímkoliv poradit nebo pomoci. V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte samozřejmě kontaktovat. Jsme připravení Vám s čímkoliv pomoci nebo poradit.

KONTAKTUJTE NÁS:

PRODEJNÍ TÝM

SERVISNÍ TÝM

Martin Karvaj
Prodejce vozů
+420 721 449 224
karvaj@stratosauto.cz

Michal Zelený
Prodejce vozů
+420 724 170 251
zeleny@stratosauto.cz

Angelika MINÁŘOVÁ
Asistentka servisu
+420 495 709 111
minarova@stratosauto.cz

Milan ČERNÝ
Prodejce náhradních dílů
+420 495 709 125
cerny@stratosauto.cz