IVECO ON. Zcela nový svět služeb.

23. 11. 2020
Posted by: Iva Meidlová

Služby a řešení, na které se vždy můžete spolehnout.

IVECO ON je nový svět integrovaných služeb a dopravních řešení vytvořený společností IVECO, aby Vám pomohl zvýšit konkurenceschopnost, ziskovost, udržitelnost a snadnější správu Vašeho podnikání.

Poskytuje flexibilní nabídku, kterou lze přizpůsobit tak, aby odpovídala Vašim obchodním požadavkům a misím: od připojených služeb k posílení potenciálu Vašeho vozidla až po kompletní sadu řešení s náhradními díly na míru, která Vám bude po boku v každém okamžiku vaší cesty! IVECO je „ON“ na Vaší straně a přináší skutečné výhody pro Vaše podnikání s výhodami nabídky služeb, kterou jste si vybrali:

FLEET (VOZOVÉ PARKY): pro správu vašeho vozového parku sledováním spotřeby paliva a řidičů Vašich vozidel, stejně jako plánování jejich misí, optimalizace tras a odesílání objednávek.

PROVOZUSHOPNOST VOZIDEL: aby Vaše vozidlo bylo vždy na silnici, předvídání a předcházení nepředvídaným poruchám. Naše silniční asistence bude vždy s Vámi.

PÉČE: s vědomím, že se o Vás, Vašeho řidiče a Vaše vozidla na silnici postaráme. Díky specifickému monitorování a hlášení vozidel se můžete plně soustředit na svou práci bez obav.

ÚDRŽBA A OPRAVY: našim cílem je poskytnout specializovanou asistenci s možností vytvoření servisních smluv přímo Vám na míru.

DÍLY: vybavte svá vozidla originálními díly IVECO a vyberte se si také z široké nabídky příslušenství.

ŘIDIČI VAŠICH VOZIDEL A SPOTŘEBA PALIVA JSOU STÁLE MONITOROVÁNI.

Snižte spotřebu paliva a udržte vaše podnikání v chodu.

NIKDY NEBUDETE NA CESTÁCH SAMI.

V IVECO jsme připraveni pomoci Vám kdykoli a kdekoli to potřebujete.

ZLEPŠETE SVŮJ POŽITEK Z JÍZDY.

Pobyt za volantem nebyl nikdy tak bezpečný a s takovou konektivitou.

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

  Jméno*

  Příjmení*

  E-mail*

  Telefon

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.